Kontakta Suicide Zero

Kundtjänst och givarservice, frågor om gåvor, minnesgåvor och insamlingar

Telefontid helgfri vardag kl. 08.00-17.00

E-post: kontakt@suicidezero.se

Telefon: 010-200 80 12


Adress 

Besök: Pipersgatan 14, Stockholm

Post: Pipersgatan 14, 112 24 Stockholm

Faktura: ekonomi@suicidezero.se


Organisationsnummer

802472-0891


Organisationsledning

Anna-Maria Broman-Ek, verksamhetsansvarig

anna-maria@suicidezero.se

070-890 55 94


Pressfrågor och kommunikation

Stina Thimrén, kommunikatör och presskontakt

stina@suicidezero.se

070-495 16 09

 

Sonny Wåhlstedt, talesperson

sonny@suicidezero.se

0704-59 91 15

 

Zu-Yon Han, digital kommunikatör

zuyon@suicidezero.se

073-251 91 88

 

Ylva Ågrahn, digital kommunikatör (föräldraledig)

ylva@suicidezero.se

 

Caroline Meyer Lagersparre, press- och kommunikationsansvarig (frånvarande hösten 2019)

caroline@suicidezero.se


Insamling och företagssamarbeten

Hanna Palmqvist, marknad och insamlingsansvarig

hanna@suicidezero.se


Utbildningar och föreläsningar

utbildning@suicidezero.se


Camilla Rosenkvist, utbildningssamordnare

camilla@suicidezero.se

073-2519189

 

Anna Sundkvist Kräutner, utbildare och föreläsare

anna@suicidezero.se

Läs mer om utbildningar och föreläsningar


Regionansvariga

Marcus Eriksson, Västra Götalandsregionen

marcus@suicidezero.se

070-890 55 71

 

Anna Sundkvist Kräutner, Region Värmland

anna@suicidezero.se


Volontärer

Gunilla Streijffert-Lundberg, volontärsamordnare

gunilla@suicidezero.se

0768-801 051

Läs mer om hur du blir volontär


Medlemsfrågor

Telefontid helgfri vardag kl. 08.00-17.00

Telefon: 010-200 80 12

E-post: medlem@suicidezero.se

Läs mer om medlemskap


Ekonomi

Generella ekonomifrågor / leverantörsfakturor: ekonomi@suicidezero.se

 

Eva Wedberg, ekonomichef

eva@suicidezero.se

070-395 48 19

 

Birgitta Jegefalk, ekonom

birgitta.jegefalk@suicidezero.se

 

 

Copyright © Vallagruppen webbbyrå 2018. All Rights Reserved.