Kontakta Suicide Zero

Kundtjänst och givarservice, frågor om minnesgåvor och insamling

Telefontid helgfri vardag kl. 08.00-17.00

E-post: kontakt@suicidezero.se

Telefon: 010-200 80 12


Adress 

Besök: Pipersgatan 14, Stockholm

Post: Pipersgatan 14, 112 24 Stockholm

Faktura: ekonomi@suicidezero.se


Organisationsnummer

802472-0891


Organisationsledning

Alfred Skogberg, generalsekreterare

alfred@suicidezero.se

070-746 29 96

 

Anna-Maria Broman-Ek, verksamhetsansvarig

anna-maria@suicidezero.se

070-890 55 94


Pressfrågor och kommunikation

Caroline Meyer Lagersparre, kommunikatör och pressansvarig

caroline@suicidezero.se

073-070 25 00

 

Stina Timrén, kommunikatör

stina@suicidezero.se

070-495 16 09

 

Åsa Sohlgren, kommunikationsassistent

asa@suicidezero.se


Utbildningar och föreläsningar

Alfred Skogberg

alfred@suicidezero.se

070-746 29 96

 

Marie Niljung, regionansvarig Värmland, utbildare och föreläsare

marie@suicidezero.se

070-335 77 19

 

Anna Sundkvist Kräutner, utbildare och föreläsare

anna@suicidezero.se

Läs mer om utbildningar och föreläsningar


Insamling och företagssamarbeten

Carina Larsson, projektledare insamling

carina@suicidezero.se

070-662 64 00


Volontärer

Gunilla Streijffert-Lundberg, volontärsamordnare

gunilla@suicidezero.se

070-890 12 82

Läs mer om hur du blir volontär


Medlemsfrågor

Telefontid helgfri vardag kl. 08.00-17.00

Telefon: 010-200 80 12

E-post: medlem@suicidezero.se

Läs mer om medlemskap


Ekonomi

Generella ekonomifrågor / leverantörsfakturor: ekonomi@suicidezero.se

 

Eva Wedberg, ekonomichef

eva@suicidezero.se

070-395 48 19

 

Birgitta Jegefalk, ekonom

birgitta.jegefalk@suicidezero.se

 

Copyright © Vallagruppen webbbyrå 2018. All Rights Reserved.